W prokuraturze czekaja na informacje o stanie zdrowia dziecka, które wypadło z okna w Chełmnie W prokuraturze czekaja na informacje o stanie zdrowia dziecka, które wypadło z okna w Chełmnie

W prokuraturze czekaja na informacje o stanie zdrowia dziecka, które wypadło z okna w Chełmnie (© naszemiasto.pl/zdjęcie ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Prokuraturze Rejonowej nadal czekają na dokumentację medyczną dotyczącą obrażeń 15-miesięcznego chłopca, który wypadł z okna na trzeciej kondygnacji kamienicy przy ul. Rynkowej.

Przypomnijmy, dzieckiem zajmowała się 14-letnia ciocia.

- Lekarz stwierdził uraz czaszkowo-mózgowy - mówi Grażyna Wiącek z Prokuratury Rejonowej w Chełmnie.

Puścił osiem aut z dymem. Idzie za kraty. Jak tłumaczy się chełmnianin?To zaskakujące!

- Śmigłowiec LPR zabrał dziecko do szpitala „Jurasza” w Bydgoszczy. Był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Rodzina twierdzi, że chłopiec się wybudził i wszystko jest dobrze. To jednak małe dziecko, musimy ustalić jaki wpływ na jego rozwój będzie miał wypadek. Czekamy na dokumentację medyczną.

Nie udało się jeszcze przesłuchać 14-latki, której powierzono opiekę nad maluchem.

- Musi się to odbyć przed sądem w obecności psychologa - podkreśla Grażyna Wiącek. - Nie sądzę, aby termin został wyznaczony jeszcze przed długim weekendem majowym.


Info z Polski - 19 kwietnia 2018 - zobacz kolejny odcinek naszego programu.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!