Wyniki na żywo meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [17 kwietnia 2021]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Lider Włocławek (na czerwono) - Zawisza Bydgoszcz (0:5)
Lider Włocławek (na czerwono) - Zawisza Bydgoszcz (0:5) WA
Wyniki na żywo meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w sobotę 17 kwietnia 2021.

Bramki z derbów Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 2:4

22. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Grupa mistrzowska

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz 0:5 (0:2)

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz 0:5. Grupa mistrzowska 4...

90 - koniec
85 - 0:5
80 - 0:5
GOOOL 77 - Adrian Brzeziński 0:5
75 - 0:4
GOOOL 65 - Adrian Brzeziński 0:4
60 - 0:3
GOOOL 55 - Korneliusz Sochań głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Piekusia 0:3
45 - 0:2, przerwa
GOOOL 44 - Wojciech Łojeczko, samobójcze trafienie 0:2 po rzucie rożnym
40 - 0:1
35 - 0:1
30 - 0:1
25 - 0:1
15 - 0:1
GOOOL 10 - Wojciech Mielcarek 0:1
5 - 0:0
1 - goście od środka
Sobczak, Wanczyk, Rajczyk, Chomicz, Pestka, Łojeczko, Dumicz, Kapica, Bykowski, Pochlid, Pęgowski
Zawisza: Michał Oczkowski, Jastrzembski, Maciejewski, Sochań, Mielcarek, Żyliński, Prejs, Piekuś, Czyżniewski, Furst, Jaskólski.
17 - Patryk Gryckiewicz

Transmisja

Chemik Moderator Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 4:1 (2:1)

90 - koniec
85 - Kacper Uklejewski bramkarz Pogoni broni, w drugim z rzędu meczu, rzut karny. Z "jedenastki" strzelał Szymon Maziarz. Dobitka trafiła w poprzeczkę.
80 - 4:1
GOOOL 77 - Szymon Maziarz 4:1. Bramka nr 700 w tym sezonie 4 ligi
GOOOL 73 - Maksym Adamenko głową 3:1
65 - 2:1
60 - 2:1
47 - Oskar Klon, bramkarz Chemika broni rzut karny wykonywany przez Błażeja Duszyńskiego 2:1
45 - 2:1 przerwa
40 - 2:1
35 - 2:1
GOOOL 28 - Maciej Kot 2:1
20 - 1:1
GOOOL 14 - Błażej Duszyński głową 1:1
GOOOL 12 - Maksym Adamenko głową 1:0
10 - 0:0
5 - 0:0
1 - gospodarze od środka
Chemik: Klon - Włosiński, Adamenko, Pieczyński, Kacprzak, Rysiewski, Serafin, Maziarz, Katerla, Perliński, Kot.
Pogoń: Uklejewski - Duszyński, Kruszewski, Delekta, Krajnyk, Chojnacki, Jagielski, Wojciechowski, Kopliński, Mroziński, Loks.
12:00 - Radosław Papierowski
Transmisja

Sportis SFC Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska 1:4 (0:1)

90 - koniec
GOOOL 80 - Oleg Tabaka 1:4.
GOOOL 76 - Marcin Krzywicki 1:3
70 - 0:3
GOOOL 63 - Sebastian Antas 0:3
GOOOL 53 - Bartosz Andrzejewski z rzutu wolnego 0:2
45 - 0:1, przerwa
35 - 0:1
30 - 0:1
26 - Dylan Ruiz-Diaz z rzutu karnego obok słupka Kujawianki
20 - 0:1
10 - 0:1
GOOOL 8 - Łukasz Galanciak 0:1
1 - gospodarze od środka
Sportis: Dumieński - Frasz, Wiśniewski, Kujawka, Szymański, Góra, Wojciechowski, Miłek, Słupecki, Krzywicki, Ruiz-Diaz
Kujawianka: Dziwulski - Miziołek, Ł. Grube, Witczak, Trzepacz, Andrzejewski, Figura, Rojewski, Galanciak, Antas, Tabaka
12:00 - Szymon Rutkowski
Transmisja

Grupa spadkowa

KS Brzoza - Budowlany KS Bydgoszcz 0:8 (0:5)

90 - koniec, 0:8
GOOOL 87 - Jakub Makowski 0:8
GOOOL 86 - Jakub Makowski 0:7
GOOOL 82 - Oskar Andrzejewski 0:6
60 - 0:5
45 - 0:5, przerwa
GOOOL 42 - Paweł Dudzik 0:5
GOOOL 28 - Wiktor Majchrzak 0:4
GOOOL 24 - Jan Chachuła z rożnego 0:3
GOOOL 15 - Robert Rydzyński 0:2
GOOOL 12 - Paweł Dudzik 0:1
11 - Rafał Podlewski

Unia Gniewkowo - Start Eco-Pol Pruszcz 2:0 (1:0)

90 - koniec
85 - 2:0
79 - Filip Sąsała ukarany czerwoną kartką, Unia w osłabieniu
GOOOL 74 - Mateusz Filipiak 2:0
45 - 1:0, przerwa
25 - 1:0
GOOOL 9 - Kamil Fajkowski 1:0
7 - Kamil Fajkowski (Unia) nie wykorzystał rzutu karnego. Broni Jordan Kowalczyk
14:00 - Adam Kraśnicki

Sparta Brodnica - Wda Świecie 0:1 (0:0)

90 - 4 mecz z rzędu Sparty bez zdobytej bramki, piąty bez zwycięstwa. Wda bez porażki od 4 meczów.
85 - 0:1
80 - 0:1
GOOOL 66 - Jakub Ratkowski 0:1
55 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
Sparta pod wodzą nowego trenera Damiana Łukasika, który po ostatnim meczu 21. kolejki rozstał się z Lechem Rypin.
Zastąpił Łukasza Kaliszewskiego, który zrezygnował z funkcji po sensacyjnej porażce z Legią Chełmża (0:1) w 19. kolejce. W dwóch kolejnych meczach zespół poprowadził duet Krystian Janczak i Sebastian Brzóska.
SPARTA: Wiśniewski - Koczur, Ciechowski, Gajkowski, Martyniuk, Banasiak, Domżalski, Argalski, Rupiński, Tuptyński, Reise.
15:00 - Tomasz Perliński

Kujawiak Lumac Kowal - Lech Rypin 1:2 (0:1)

Informują: Wojciech Nawrocki, Krzysztof Bartnicki
90+4 - koniec
90 - 4 minuty doliczone
90 - Jankowski wysoko z wolnego nad bramką
85 - Martyn Trędewicz nie sięgnął piłki,
82 - strzał Jankowskiego z wolnego, efektownie broni Beśka
75 - Kowalski nad bramką Kujawiaka
GOOOL 72 - Daniel Jasieniecki 1:2. Piękna kontra gości lewą stroną boiska jak po sznurku piłka wędrowała od piłkarza do piłkarza.
65 - 1:1
61 - zmiana trzecia Kujawiaku, za Mikołaja Jakubowskiego wszedł Adrian Mieszkalski
60 - piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Lecha po główce z 6 metrów Bartosza Kaczora
59 - Beśka broni strzał Jankowskiego
58 - Jasieniecki marnuje doskonałą okazję
GOOOL 54 - bezpośrednio z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego bramkę strzelił Adrian Rybka
47 - groźna główka z 7 m tuż nad poprzeczką po wrzucenie z prawej strony pola karnego Krzemińskiego
46 - dwie zmiany w Kujawiaka, za W. Jakubowskiego - Szymczak, a za Ratajczyka - Mateusz Krzemiński
45 - przerwa, 0:1
41 - Martyn Trędewicz strzał nad poprzeczką Kujawiaka
GOOOL 34 - Daniel Jasieniecki 0:1, strzał w długi róg
31 - Radosław Lewandowski huknął zza szesnastki. Dobra interwencja Stawickiego
30 - 0:0
25 - składna akcja Lecha, Adrian Kowalski minimalnie obok słupka
23 - Jankowski wysoko nad poprzeczką Lecha
20 - 0:0
15 - 0:0, strzał Kujawiaka broni Beśka
10 - 0:0
9 - Martyn Trędewicz obok słupka Kujawiaka
1 - od środka gospodarze, g. 15:58
Lech pod wodzą Szymona Moszczyńskiego. Kapitan dostał zgodę na prowadzenie zespołu po rozstaniu Lecha z Damianem Łukasikiem.
KUJAWIAK: Stawicki - Kaczor, M. Jakubowski, Czerwiński, Ratajczyk, Suchomski, Jankowski, Kwiatkowski, Rybka, Brandt, W. Jakubowski
LECH: Beśka - Radomski, Rybka, Niedbała, R. Lewandowski, M. Trędewicz, J. Trędewicz, Kowalski, Jasieniecki, Moszczyński, P. Lewandowski.
16:00 - Paweł Sarnowski

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Chełminianka Chełmno 1:1 (1:0)

Informuje: KAMIL WALCZAK
90 - koniec
80 - 1:1
70 - 1:1
60 - 1:1
GOOOL 56 - Dawid Szpankiewicz 1:1
50 - 1:0
47 - Vinicius w słupek Chełminianki
45 - 1:0, przerwa
40 - 1:0
GOOOL 33 - Mateusz Brzóstowski
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - od środka Cuiavia
Cuiavia: Piernik - Lytviak, Kowalczyk, Brzóstowski, Pieszak, Gabriel, Vinicius, Wiśniewski, Błaszczyk, Nowakowski, Jastrzębski.
Chełminianka: Kurkowski - Simieniecki, Majorek, Orlicki, Komur, Ciesliński, Igliński, Węgierek, Gross, Szpankiewicz, Marks
16:00 - Krzysztof Ulatowski

Legia Chełmża - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:2 (0:0)

Informuje Cezary Smieszny
90+5 - koniec
90 - 5 minut doliczone
GOOOL 90 - 16-letni Kacper Krajewski 0:2. Sam na sam i skuteczna podcinka
80 - 0:1
GOOOL 59 - Dmytro Bohachov 0:1
55 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
16:00 - Sławomir Winiecki

Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia. Hit na remis. W okolicach sta...

Lider Włocławek - Pogoń Mogilno 1:0 w 2. kolejce czwartej li...

Tabela 4. ligi kujawsko pomorskiej

Grupa mistrzowska
1. Zawisza Bydgoszcz 20 49 61-21
2. Chemik Bydgoszcz 21 44 45-21
3. Włocłavia Włocławek 20 43 61-16
4. Lider Włocławek 21 43 61-27
5. Kujawianka Izbica Kuj. 21 37 43-30
6. Sportis Łochowo 20 34 42-22
7. Pogoń Mogilno 21 29 35-40

Grupa mistrzowska (14 terminów) grać ma do 19/20 czerwca (w tym 19 maja - środa i 3 czerwca - czwartek).

Grupa spadkowa
8. Unia Gniewkowo 21 32 35-41
9. Wda Świecie 21 31 50-45
10. Legia Chełmża 20 30 30-28
11. BKS Bydgoszcz 20 29 49-41
12. Lech Rypin 20 28 29-38
13. Sparta Brodnica 21 27 28-26
14. Chełminianka Chełmno 20 23 30-40
15. Orlęta Aleksandrów Kuj. 20 22 28-46
16. Start Pruszcz 21 20 28-43
17. Cuiavia Inowrocław 21 16 22-50
18. Kujawiak Lumac Kowal 20 13 20-43
19. KS Brzoza 21 3 18-97

Grupa spadkowa (11 terminów) ma grać do 12/13 czerwca.

Dodajmy, iż bezpośredni spadek (po awansie do “8” Elany Toruń) może dotyczyć maksymalnie czterech ekip. Dwie kolejne zagrają baraże z wicemistrzami piątych lig. 13. lokata to pierwsza bezpieczna, która na pewno daje utrzymanie.

Spadki z 4 ligi kujawsko-pomorskiej

  • Bezpośredni pewny spadek - miejsca: 19 i 18
  • baraże z wicemistrzami 5. ligi - miejsca: 17 i 16
  • spadek z 3 ligi: max może dotyczyć kolejnych 2. ekip (pewna utrzymania w 3. lidze jest bowiem już Elana Toruń)

Czołówka klasyfikacji strzelców 4. ligi - grupa mistrzowska

  • Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 22 bramek
  • Łukasz Witucki Włocłavia Włocławek 17
  • Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 14
  • Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 13
  • Filip Krupa Lider Włocławek 11
  • Georgio Dimitrov Sportis Łochowo 9
  • Maciej Kot Chemik Moderator Bydgoszcz 9
  • Szymon Maziarz Chemik Moderator Bydgoszcz 9

Czołówka klasyfikacji strzelców 4. ligi - grupa spadkowa

  • Wojciech Ernest Wda Świecie 14
  • Jakub Krukowski Start Pruszcz 10
  • Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 9
  • Bartosz Czerwiński Wda Świecie 9
  • Piotr Gross Chełminianka Chełmno 9
  • Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 8
  • Adam Reise Sparta Brodnica 8
  • Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 8
  • Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8

Pełna klasyfikacja

Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 22
Łukasz Witucki Włocłavia Włocławek 17
Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 14
Wojciech Ernest Wda Świecie 14
Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 13
Filip Krupa Lider Włocławek 11
Jakub Krukowski Start Pruszcz 10
Bartosz Czerwiński Wda Świecie 9
Georgio Dimitrov Sportis Łochowo 9
Maciej Kot Chemik Moderator Bydgoszcz 9
Szymon Maziarz Chemik Moderator Bydgoszcz 9
Piotr Gross Chełminianka Chełmno 9
Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 9
Adrian Brzeziński Zawisza Bydgoszcz 8
Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 8
Adam Reise Sparta Brodnica 8
Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 8
Dominik Głowiński Lider Włocławek 8
Rafał Jankowski Kujawiak Lumac Kowal 8
Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 8
Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8
Jan Chachuła BKS Bydgoszcz 8
Adam Kujawski Włocłavia Włocławek 7
Karol Maliszewski Wda Świecie 7
Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 7
Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 7
Robert Ziółkowski Lider Włocławek 7
Bartosz Szprenglewski Legia Chełmża 7
Łukasz Grube Kujawianka Izbica Kujawska 7
Tomasz Zyliński Zawisza Bydgoszcz 6
Marcin Krzywicki Sportis Łochowo 6
Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 6
Bartosz Śmigiel Orlęta Aleksandrów Kujawski 6
Krystian Stolarczyk Lider Włocławek 6
Jakub Perek Lider Włocławek 6
Adrian Kowalski Lech Rypin 6
Sebastian Antas Kujawianka Izbica Kujawska 6
Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 6
Patryk Perliński Chemik Moderator Bydgoszcz 6
Jakub Ratkowski Wda Świecie 5
Daniel Widz Legia Chełmża 5
Mateusz Krajewski KS Brzoza 5
Jakub Nowakowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5
Damian Rysiewski Chemik Moderator Bydgoszcz 5
Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno (4)/BKS Bydgoszcz 5
Jay Jaskólski Zawisza Bydgoszcz 4
Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 4
Bartosz Czyżewski Włocłavia Włocławek 4
Marcin Wanat Start Pruszcz 4
Fabian Chabowski Start Pruszcz 4
Maciej Słupecki Sportis Łochowo 4
Mariusz Miłek Sportis Łochowo 4
Nana Ntuli Sportis Łochowo 4
Denis Janu Sportis Łochowo 4
Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 4
Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 4
Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
Marcin Bykowski Lider Włocławek 4
Bartosz Winkler Lider Włocławek 4
Łukasz Dormowicz Legia Chełmża 4
Szymon Kocieniewski Legia Chełmża 4
Michał Horna Legia Chełmuża 4
Martyn Trędewicz Lech Rypin 4
Radosław Lewandowski Lech Rypin 4
Dawid Jastrzębski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4
Grzegorz Adamski Chemik Moderator Bydgoszcz 4
Mateusz Płóciennik Chełminianka Chełmno 4
Arkadiusz Piskorski BKS Bydgoszcz 4
Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 4
Tomasz Prejs Zawisza Bydgoszcz 3
Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 3
Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 3
Maksym Humeniuk Włocłavia Włocławek 3
Mariusz Cichowlas Włocłavia Włocławek 3
Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 3
Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 3
Mikołaj Prybiński Start Pruszcz 3
Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 3
Marcin Rupiński Sparta Brodnica 3
Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 3
Jacek Wojciechowski Pogoń Mogilno 3
Bartosz Czarnecki Pogoń Mogilno 3
Sebastian Fido Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
Piotr Gawlik Lider Włocławek 3
Takenori Kuroi Lech Rypin 3
Radosław Rybka Lech Rypin 3
Maciej Rojewski Kujawianka Izbica Kujawska 3
Patryk Wiśniewski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3
Gabriel Pieczyński Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Daniel Katerla Chemik Moderator Bydgoszcz 3
Wojciech Lewandowski BKS Bydgoszcz 3
Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 3
Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 3
Patryk Kozłowski Zawisza Bydgoszcz 2
Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 2
Maciej Jankowski Włocłavia/Lech Rypin (1) 2
Bartłomiej Grube Włocłavia Włocławek 2
Tomasz Wypij Włocłavia Włocławek 2
Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 2
Patryk Jarantowicz Wda Świecie 2
Dawid Wietrzykowski Wda Świecie 2
Paweł Słaby Wda Świecie 2
Michał Hałas Unia Gniewkowo 2
Janusz Olach Unia Gniewkowo 2
Mateusz Filipiak Unia Gniewkowo 2
Michał Piotrowski Unia Gniewkowo 2
Oskar Sapa Start Pruszcz 2
Robert Frasz Sportis Łochowo 2
Mateusz Góra Sportis Łochowo 2
Rafał Wiśniewski Sparta Brodnica 2
Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 2
Karol Kopliński Pogoń Mogilno 2
Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 2
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Mateusz Piasecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Dmytro Bohachov Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
Taras Yavorskyy Lider Włocławek 2
Michał Sitarz Lider Włocławek 2
Karol Maksajdowski Legia Chełmża 2
Jakub Górniak Legia Chełmża 2
Rafał Etmański Legia Chełmża 2
Marcin Baranowski Lech Rypin 2
Szymon Moszczyński Lech Rypin 2
Damian Figura Kujawianka Izbica Kujawska 2
Hubert Szymczak Kujawiak Lumac Kowal 2
Adrian Mieszkalski Kujawiak Lumac Kowal 2
Dawid Kwiatkowski Kujawiak Lumac Kowal 2
Piotr Krysiak KS Brzoza 2
Łukasz Krężel  KS Brzoza 2
Patryk Straszewski KS Brzoza 2
Łukasz Retlewski KS Brzoza 2
Mikołaj Błaszczyk Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Mateusz Brzóstowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Oleksandr Lytviak Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2
Adam Cieśliński Chełminianka Chełmno 2
Maksym Adamenko Chemik Moderator Bydgoszcz 2
Daniel Jasieniecki Lech Rypin 2
Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 1
Krzysztof Kijewski Włocłavia Włocławek 1
Arthur Gardin Włocłavia Włocławek 1
Marek Piątkowski Wda Świecie 1
Damian Wietrzykowski Wda Świecie 1
Tymoteusz Majka Wda Świecie 1
Aleksander Łubkowski Wda Świecie 1
Kamil Linkowski Wda Świecie 1
Miłosz Waszczuk Wda Świecie 1
Norbert Frankiewicz Wda Świecie 1
Filip Sąsała Unia Gniewkowo 1
Bartosz Wilga Unia Gniewkowo 1
Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
Marcin Napierała Start Pruszcz 1
Klaudiusz Gołata Start Pruszcz 1
Daniel Czarnowski Start Pruszcz 1
Jakub Konopczyński Start Pruszcz 1
Kacper Sapa Start Pruszcz 1
Jakub Konopczyński Start dla Włocłavii 1
Dawid Tomczak Sportis Łochowo 1
Oskar Kujawka Sportis Łochowo 1
Michał Kalitta Sportis Łochowo 1
Dylan Ruiz-Diaz Sportis Łochowo 1
Mateusz Wesołowski Sparta Brodnica 1
Dmytro Martynyuk Sparta Brodnica 1
Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 1
Dorian Banasiak Sparta Brodnica 1
Kacper Dzwonkowski Sparta Brodnica 1
Bartłomiej Kruszewski Pogoń Mogilno 1
Bartłomiej Delekta Pogoń Mogilno 1
Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 1
Robert Pepliński Pogoń Mogilno 1
Dawid Szefler Pogoń Mogilno 1
Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Michał Żuchowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Jakub Kwiecień Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Patryk Miarka Lider Włocławek 1
Sebastian Miśkowiec Lider Włocławek 1
Tymoteusz Karasiński Lider Włocławek 1
Robert Badowski Lider Włocławek 1
Miłosz Kapica Lider Włocławek 1
Wojciech Łojeczko Lider Włocławek 1
Adrian Pęgowski Lider Włocławek 1
Dominik Głowiński Lider dla Lecha 1
Marcel Niedbała Lech Rypin 1
Marcel Niedbała Lech dla Zawiszy 1
Arkadiusz Widelski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Igor Witczak Kujawianka Izbica Kujawska 1
Michał Miziołek Kujawianka Izbica Kujawska 1
Mateusz Poczwardowski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Vitalii Shvets Kujawiak Lumac Kowal 1
Mikołaj Jakubowski Kujawiak Lumac Kowal 1
Łukasz Dziedzic-Kamiński Kujawiak Lumac Kowal 1
Jakub Brandt Kujawiak Lumac Kowal 1
Bartosz Kaczor Kujawiak Lumac Kowal 1
Mateusz Baj KS Brzoza 1
Oskar Ignatowski KS Brzoza 1
Axel Megger KS Brzoza 1
Karol Szalla KS Brzoza 1
Piotr Krysiak dla Włocłavii Brzoza 1
Jakub Witucki Dla Wdy Zawisza 1
Mateusz Olszewski Dla Wdy Brzoza 1
Albert Maciejewski dla Sparty Brzoza 1
Ariel Jastrzembski Dla Orląt Zawisza 1
Błażej Duszyński dla Lidera Pogoń 1
Axel Megger dla Kujawianki Brzoza 1
Jakub Konopczyński dla Brzozy Start Pruszcz 1
Bartosz Winkler Dla BKS - Lider 1
Dariusz Słupski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Mikołaj Ruta Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Norbert Nesterowicz Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Nikodem Jankowski Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1
Oskar Lipkowski Chemik Moderator Bydgoszcz 1
Adam Kacprzak Chemik Moderator Bydgoszcz 1
Mariusz Miłek Chemik dla Sparty 1
Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
Bartosz Majorek Chełminianka Chełmno 1
Michał Żurowski BKS Bydgoszcz 1
Patryk Błażejewicz BKS Bydgoszcz 1
Sebastian Włodarczyk BKS Bydgoszcz 1
Wiktor Majchrzak BKS Bydgoszcz 1
Robert Rydzyński BKS Bydgoszcz 1
Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 1
Adrian Rybka Kujawiak Lumac Kowal 1
Bartosz Andrzejewski Kujawianka Izbica Kujawska 1
Kacper Krajewski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
Wojciech Łojeczko Dla Zawiszy Lider 1

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki na żywo meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [17 kwietnia 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie