Wyniki meczów 2. kolejki 3. ligi, grupa 2 - sezon 2022/23 [12-14 sierpnia]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2:0
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2:0 Łukasz Szalkowski
W piątek, sobotę i niedzielę rozgrywane były mecze 2. kolejki 3. ligi, grupa 2. Podajemy wyniki strzelców, obsadę sędziowską.

Niedziela 14 sierpnia 2022
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Drygas (13, 18) - Krzysztof Dymarski (22)
12:00 - Waldemar Socha (Bolesławiec)

Sobota 13 sierpnia 2022
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 3:0 (3:0)
Bramki: Adam Duda 2 (5, 36), Bartłomiej Zalewski (16)
12:00 - Marek Marcinkowski (Malbork)

KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1:1 (0:0)
Bramki: Joao Augusto Mariano (81) - Filip Soboń (84)
17:00 - Maciej Lanckowski (Toruń)

Unia Janikowo - Vineta Wolin 3:1 (1:0)
Bramki: Miłosz Matuszewski (12, 62), Mariusz Kryszak (90+5, wolny) - Kamil Wiśniewski (58)
17:00 - Paweł Szuta (Sarbka)

Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Mielcarek (86) - Sebastian Kamiński (24), Kacper Szaflarski (64)
17:00 - Kamil Krasnopolski (ŁódźGórna)

Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin

Relacja na żywo z meczu 2. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
18:5313.08.2022

Koniec meczu

Zawisza przegrywa z Jarotą 1:2. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.

18:5113.08.2022

90'

Zmiana w Jarocie. Rybaczyk zastępuje Marszalkiewicza

18:4513.08.2022

86'

Zawisza zdobywa kontaktową bramkę. Świetną akcję kończy strzałem po ziemi z bliska Wojciech Mielcarek

18:4013.08.2022

81'

Dwie zmiany w Zawiszy. Wchodzą Mielcarek i Rugowski za Sochania i Żylskiego. W Jarocie Stachowiak zastępuje Bartoszaka.

18:3913.08.2022

80'

Czerwona kartka dla Idzikowskiego z Jaroty. Zawisza gra z przewagą jednego zawodnika

18:3513.08.2022

77'

Rożny dla Zawiszy. Przy wyskoku Paliwoda fauluje rywala i jest wolny dla Jaroty

18:3413.08.2022

75'

Zmiana w Zawiszy. Chachułę zastępuje Serwach

18:3213.08.2022

73'

Dwie zmiany w Jarocie. Weszli Soiński i Konopka. Zeszli Szaflarski i Jankowski

18:3113.08.2022

72'

Pachnik wywalczył róg dla Zawiszy. Krótkie rozegranie. Strzał Chachuły niecelny

18:2813.08.2022

69'

Kolejna akcja Zawiszy. Strzelał Sochań, bramkarz odbił piłkę na róg. Z dośrodkowaniem radzą sobie piłkarze z Jarocina

18:2113.08.2022

64'

Zawisza traci drugiego gola. Mateusz Oczkowski za blisko wybił piłkę. Dopadł do niej Szaflarski i z 16 metrów posłał potężną bombę pod poprzeczkę.

Dwie zmiany w Zawiszy. Zeszli Dahms i Wędzelewski, których zastąpili Falciano i Pachnik.

18:2013.08.2022

61'

Główkował Okuniewicz, ale w sam środek bramki

18:1613.08.2022

57'

Świetna akcja Zawiszy. Po strzale Koziary bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką. Po dośrodkowaniu z rogu piłkę wybijają obrońcy Jaroty. Przejął ją Żylski, który został sfaulowany przez Konopackiego. Gracz Jaroty zobaczył "żółtko". Po wolnym uderzał Okuniewicz, ale nad poprzeczką

18:1313.08.2022

54'

Żylski z kilkunastu metrów strzelił prosto w bramkarza

55'

Kolejny korner dla Zawiszy. Do główki doszedł Paliwoda,  który pomylił się nieznacznie

18:1113.08.2022

53'

Mateusz Oczkowski wywalczył rzut rożny dla Zawiszy. Jednak obrońcy Zawiszy radzą sobie z dośrodkowaniem

18:0813.08.2022

49'

Rzut wolny dla Jaroty na granicy pola karnego. Dwa strzały Bartoszaka zostały zablokowane

18:0413.08.2022

46'

Drugą połowę zaczynają goście. Jedna zmiana u nich na boisku pojawił się Konopacki za Jędrzaszaka

17:4913.08.2022

Koniec pierwszej połowy

Z relacją wracamy za około kwadrans

17:4813.08.2022

45'

Sędzia dolicza jedną minutę

17:4613.08.2022

43'

Żylski dostał żółtą kartkę za faul

17:4413.08.2022

41'

Szybka akcja gości zakończona niecelnym strzałem Komendzińskiego. W odpowiedzi Koziara po indywidualnej akcji strzela prosto w bramkarza

17:3713.08.2022

35'

Żółta kartka dla Szaflarskiego za faul na Okuniewiczu. Rzut wolny dla Zawiszy z około 40 metrów na wprost bramki. Uderzał Urbański, ale wysoko nad bramką

17:3613.08.2022

31'

Kolejna dobra akcja Zawiszy. Tym razem uderzał Żylski. Znowu bez zarzutu bramkarz Jaroty

17:3113.08.2022

29'

Po dłuższym czasie w końcu akcja Zawiszy. Jednak strzał Okuniewicza był słaby i bramkarz Jaroty pewnie sobie z nim poradził.

17:2713.08.2022

24'

Zawisza traci gola. Sebastian Kamiński przy linii końcowej uderzył piłkę przy asyście obrońców Zawiszy, ta dostała rotacji i przelobowała Michała Oczkowskiego.

17:2313.08.2022

20'

Rzut wolny dla Jaroty z okolic pola karnego. Zawiszanie radzą sobie z dośrodkowaniem

17:1413.08.2022

11'

Dobre dogranie Koziary z boku boiska do Okuniewicza, który zbyt słabo uderzył piłkę, dlatego bramkarz Jaroty nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

17:1313.08.2022

10'

Idzikowski dostaje żółtą kartkę za faul na Okuniewiczu

17:0813.08.2022

5'

Goście odgryzają się dwoma strzałami, ale pewnie broni Michał Oczkowski

Piątek 12 sierpnia 2022
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Niedojad (57) - Igor Jankowski (85, karny)
18:00 - Mariusz Maćko (Jasień)

Transmisja

Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 4:0 (2:0)
Bramki: Michał Marczak (4), Krzysztof Iwanowski (30, karny), Damian Garbacik (53), Borys Jałoszyński (81)
18:00 - Jakub Popławski (Rosnowo)

Polonia Środa Wlkp. - Unia Drobex Solec Kujawski 2:0 (0:0)
Bramki: Jakub Gielda (61), Klaudiusz Milachowski (64)
18:00 - Dawid Matyszczak (Kluczbork)

Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2:0 (0:0)
Bramki: Amarildo (49), Patryk Winsztal (73)
18:00 - Dawid Wiśniewski (Olsztyn)

Mecze III ligi piłki nożnej Olimpia - Świt i Polonia - Unia Drobex na żywo

Relacje na żywo z meczów 2. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
19:5412.08.2022

Koniec

Zakończyły się mecze w Grudziądzu i Środzie Wlkp. Dziękujemy za uwagę.

19:5312.08.2022

90'+5'

Jeszcze w ostatniej akcji Warcholak z dystansu trafił piłką w poprzeczkę

19:5112.08.2022

90'+2'

Zmiana w Olimpii: Owczarka zastepuję Vu Thanh

19:4712.08.2022

90'

W Grudziądzu sędzia dolicza 5 minut

19:4612.08.2022

90'

Żółta kartka dla Skorobosińskiego z Polonii

19:4312.08.2022

87'

Zmiana w Świcie Kisły zastępuje Kamińskiego

19:4212.08.2022

88'

W Środzie Unia walczy o honorowe trafienie. Po strzale Packa piłka trafia w słupek

19:4112.08.2022

85'

Ładna akcja rezerwowych Olimpii. Dośrodkował Cuenca, główkował Stanisławski. Minimalnie nad poprzeczką.

19:3812.08.2022

83'

W Środzie Skowroński broni dwa strzały i ratuje Unię przed stratą trzeciego gola

19:3512.08.2022

78'

W Środzie Unia po stracie goli rzuciła się do ataków, ale niestety ciągle bez bramki kontaktowej

79'

Dwie zmiany w Olimpii: zeszli Kurowski i Winsztal, a wchodzą Cuenca i Karmański

19:3212.08.2022

76'

Dwie zmiany w Świcie: weszli Nagórski i Hulisz za Goździka i Żolika

19:2912.08.2022

73'

Olimpia prowadzi 2:0. Firmowe zagranie biało-zielonych. Z autu dalekim wrzutem popisuje się Warcholak do piłki dopada Winsztal i z bliska pakuje ją do siatki

19:2712.08.2022

70'

W Grudziądzu żółta kartka dla Kurowskiego za faul

19:2612.08.2022

71'

Kolejna zmiana w Unii: Moranowski zastępuje Horvatha

19:2312.08.2022

64'

Unia traci drugiego gola po strzale Milachowskiego

19:2112.08.2022

65'

Żółte kartki dla Rzepki z Olimpii i Kuzko ze Świtu

19:1912.08.2022

63'

Zmiany w Świcie: Goździk i Paczuk, którzy zastąpili Kujawę i Ładziak. W Olimpii Amarildo jest zastąpiony przez Stanisławskiego

19:1812.08.2022

63'

63' W Środzie druga zmiana w Unii: Katerla zastępuje Babiarza

19:1712.08.2022

61'

Unia traci gola w Środzie.

61'

Kolejna dobra akcja Olimpii. Silny strzał Winsztala broni bramkarz Świtu

19:1212.08.2022

57'

W Środzie żółta kartka dla Witkowskiego z Polonii

19:1112.08.2022

55'

Żółta kartka dla Synytsii ze Świtu za faul

19:0912.08.2022

53'

Wolny dla Olimpii z lewej strony boiska około 30 metrów od bramki. Dośrodkował Warcholak, ale do piłki nie zdążył Amarildo

19:0812.08.2022

52'

W Środzie bliski szczęścia Pacek. Uderzył z woleja, ale prosto w bramkarza.

19:0612.08.2022

49'

Olimpia obejmuje prowadzenie ze Świtem. Dogranie Kurowskiego wykorzystuje Amarildo pakując z bliska piłkę do siatki.

19:0512.08.2022

46'

Zaczęła się druga połowa w Środzie. W Unii jedna zmiana: Fursta zastąpił Ciężkowski

19:0412.08.2022

48'

W odpowiedzi atak Świtu zakończony celnym strzałem Żolika. Pewna interwencja Adriana Olszewskiego

19:0312.08.2022

46'

Już pierwsza akcja grudziądzan, ale zakończona niecelnym strzałem Amarildo

19:0012.08.2022

46'

Początek drugiej połowy w Grudziądzu. W Olimpii jedna zmiana: Rzepka zastępuje Nawrockiego.