Polecamy

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zamknęli kolejny rok i kolejny rozdział życia © Nadesłane ChDK
[2/6]

Słuchacze UTW Chełmno podsumowali rok [zdjęcia]

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zamknęli kolejny rok i kolejny rozdział życia. ECWM gościło najaktywniejszych z Chełmna i okolic. Seniorom przygrywała kapela Zespołu Pieśni i Tańca „Pomorze”. Wręczono podziękowania dla instytucji i osób związanych i zaprzyjaźnionych z UTW, przykładających wiele starań i wspierających działania słuchaczy. Specjalnymi dyplomami nagrodzono - oczywiście - najpilniejszych studentów. Przytoczony został cytat Johna Binghama, iż „Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że miałem odwagę zacząć”. W duchu tej pięknej myśli przewodniczący Rady Słuchaczy Mieczysław Majewski i dyrektor Chełmińskiego Domu Kultury Janusz Napora zachęcali do zapisywania się na kolejne zajęcia w roku akademickim 2017/2018 - po wakacjach.
Potem słuchacze i ich goście z Kapelą ZPiT Pomorze odśpiewali kilka pieśni ludowych i przyśpiewek, wysłuchali ciekawostek związanych z istnieniem ZPiT „Pomorza”, a następnie udali się na poczęstunek, aby w miłym towarzystwie spędzić jeszcze kilka chwil.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zamknęli kolejny rok i kolejny rozdział życia. ECWM gościło najaktywniejszych z Chełmna i okolic.

Najnowsze wiadomości

reklama