Piłkarski turniej w Lisewie. Rywalizowało osiem drużyn. Zobaczcie zdjęcia

Monika Smól
Monika Smól
Turniej piłkarski wygrał zespół RKS Huwdu
Turniej piłkarski wygrał zespół RKS Huwdu Zdjecia organizatora turnieju
Turniej piłkarski dla dorosłych - I edycji JS Cup 2021 - rozegrany został na stadionie Victorii Lisewo.

Mecze rozgrywano na dwóch boiskach. Udział wzięło osiem drużyn: Tłok To Za Mało, Pizzeria "Na zakręcie", Forza Team, Osiem Gwiazdek, Avengers, Drink Team, RKS HUWDU oraz Młoda Victoria. Drużyny, w drodze losowania, podzielono na dwie czterozespołowe grupy, z których do dalszego etapu wychodziły po dwa najlepsze zespoły. Następnie odbyły się mecze półfinałowe, o 3. miejsce i finał.

Zwycięzcą turnieju została drużyna RKS HUWDU, która w całym turnieju nie straciła punktu, a w finale pokonała Młodą Victorię 2:0. Trzecie miejsce zajął Drink Team.

- Dziękuję wszystkim sponsorom i partnerom, bez których wsparcia turniej na pewno by się nie odbył - mówi Kuba Smolny, organizator turnieju. - Dziękuje tym, którzy pomogli w organizacji, a byli to: Jarek Dobosz, Miłosz Moch, Marcin Gębicki, pan Janek, Dawid i Przemek, Karolina Janus.