ME w Szermierce Toruń 2013 - przyjdź i kibicuj szermierzom z Europy

2013-05-29 09:51:53

W dniach od 5 do 9 czerwca br. zapraszamy do kibicowania szermierzom z całej Europy, którzy zmierzą się w Mistrzostwach Europy w Szermierce U-23 Toruń 2013. Areną Mistrzostw będzie obiekt toruńskiego TOR-TORu (ul. gen. Józefa Bema 23/29). Na planszach rywalizować będzie ponad 200 reprezentantów z 26 krajów. Uroczysta inauguracja Mistrzostw rozpocznie się 5 czerwca o godz. 17.30. Tego dnia zostaną też rozdane pierwsze medale w indywidualnej rywalizacji szpady kobiet i szabli mężczyzn.
Zawody będą rozgrywane każdego dnia w dwóch sesjach. Przed południem, od godz. 9.00 odbywać się będą eliminacje, natomiast po południu, od godz. 14.00 walki półfinałowe i finałowe. Każdego dnia w godzinach wieczornych zaplanowana jest uroczystość wręczenia medali i pucharów.
W sumie zostanie wręczonych ponad ok. 100 medali w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej w trzech broniach: szpadzie, szabli i florecie. Ponadto w rywalizacji drużynowej trzy najlepsze ekipy, w każdej broni, zostaną uhonorowane pucharami.
Szczegółowy program Mistrzostw zamieszczony jest na witrynie mistrzostw www.me-torun2013.pl, gdzie na bieżąco będą publikowane wszelkie informacje dotyczące przebiegu ME.
Wstęp wolny.

Jesteś na profilu Magdalena - stronie mieszkańca miasta Toruń. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj