Dodaj zdjęcie profilowe

avatarZygmunt

Chełmno

Aukce transportowe

2016-12-27 12:14:20

Zbyt zajęci w ciągu roku, często kawałek naszego urlopowego czasu planujemy poświęcić na przeprowadzkę. Aby nie stracić na jej organizację zbyt wielu wakacyjnych chwil, sprawdź jak łatwo i szybko zlecić dowolną przesyłkę w serwisie aukcji transportowych.

W serwisie http://clicktrans.pl możesz wystawić ogłoszenie, w którym zawrzesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej przesyłki i transportu. Bardzo ważne jest podanie tytułu ogłoszenia (np. transport szafy), wybranie kategorii przesyłki (np. ”Meble”), podanie trasy którą ma przebyć oraz datę realizacji. Twoje ogłoszenie będzie wyświetlane 14 tysiącom sprawdzonych przewoźników zarejestrowanych w serwisie. Po tym jak wystawisz ogłoszenie to oni będą rywalizować o transport Twojej przesyłki, oferując Ci atrakcyjną cenę i rzetelność.

Sprawdzeni przewoźnicy i niskie ceny. Jak to możliwe?

Przewoźnicy chcą uniknąć „pustych przebiegów” - pokonywania trasy bez lub z niewielką ilością ładunków. Jest to zwyczajnie nieopłacalne, dlatego gdy jadą tą samą trasą i mogą zrealizować Twoje zlecenie „po drodze” jest to dla nich świetna okazja. Dodatkowo, ponieważ oferty składane są w formie aukcji „w dół”, przewoźnicy konkurują o Twoje zlecenie, dlatego przeprowadzka do Gdańska, Krakowa czy Szczecina może Cię kosztować aż 60% mniej w porównaniu do ceny rynkowej.

Dzięki giełdzie transportowej przewieziesz wszystko i wszędzie!

W serwisie zarejestrowanych jest tysiące przewoźników, którzy często specjalizują się w transporcie konkretnych rzeczy. Nie ogranicza Cię ani rozmiar ani rodzaj przesyłki. Możesz z powodzeniem zlecić transport motocykla, samochodu czy nawet bezpiecznie przewieźć swojego psa czy kota. Serwis działa również w Europie http://clicktrans.com/

Zlecanie transportu jest bezpłatne
Clicktrans zapewnia osobom szukającym transportu bezpłatne użytkowanie serwisu. Możesz wystawić ogłoszenie o przesyłce i sprawdzić jakie wyceny zaproponują Ci przewoźnicy. Jeśli, któraś z nich będzie dla Ciebie odpowiednia po prostu kliknij „Akceptuj” i skontaktuj się z przewoźnikiem aby omówić szczegóły. Jeśli nie pojawi się wycena, która Ci odpowiada po prostu nie wybieraj żadnej z nich - to nic nie kosztuje!

Jesteś na profilu Zygmunt - stronie mieszkańca miasta Chełmno. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj