Wybierz region

Wybierz miasto

  X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek

  Rynek Miejski
  Chełmno, ul. Rynek/

  08:30 Sobota, 17 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Dnia 17 stycznia 2015 roku odbędzie się w Chełmnie X Jubileuszowy Ogolnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek. W konkursowe szranki stanie 25 chorow z całej Polski m.in. z Łodzi, Rzeszowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Kościerzyny, Działdowa, Grudziądza, Wejherowa, Warszawy, Włocławka, Unisławia, Kleszczowa, Pamiątkowa i z Murowanej Gośliny.

  Inauguracja konkursu przewidziana jest na godzinę 8.30, a od godziny 9.00 do godziny 16.30 będą trwały przesłuchania konkursowe (12.00-13.30 przerwa obiadowa) w Auli Zespołu Szkoł Ogolnokształcących nr 1 w Chełmnie przy ul. Dominikańskiej 35.

  O godzinie 17.00 chory będą wspolnie kolędować na Rynku przy żłobku przed Ratuszem. Konkurs zakończy Uroczysta Msza Święta w Kościele WNMP (Fara), a po niej nastąpi ogłoszenie wynikow i koncert laureatow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ