Wybierz region

Wybierz miasto

  Walentynkowy Pit Stop

  Rynek Miejski
  Chełmno, ul. Rynek/

  08:00 - 20:00 Sobota, 14 lutego

  • Wstęp wolny

  Już 14 lutego na Chełmińskim rynku każdy kierowca będzie mogł bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego samochodu! Wszystko to dzięki akcji organizowanej przez hurtownię motoryzacyjną ARMAR oraz ProfiAuto pod hasłem: „Kochasz swoj samochod? Sprawdź jego stan w Walentynki!”. Impreza będzie przeprowadzona w ramach ogolnopolskiej akcji sieci ProfiAuto w celu poprawienia stanu technicznego pojazdow na drogach. Podczas akcji, specjaliści ProfiAuto sprawdzą w każdym samochodzie stan: akumulatora oraz zawieszenia, oświetlenia, ogumienia i wycieraczek. Każdy uczestnik otrzyma upominek w postaci zestawu gadżetow oraz informację o stanie technicznym swojego pojazdu. Zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach 9.00-15.00 w Walentynki na Chełmiński rynek.

  Oprocz akcji zorganizowaliśmy czas dla najmłodszych w dużą dawką atrakcji.

  A już teraz w punkcie ProfiAuto Armar (Ul.Młyńska 31 86-200 Chełmno) można zakupić ramki do tablic rejestracyjnych z Walentynkowej Edycji Limitowanej w cenie 5zł/kpl.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ