Wybierz region

Wybierz miasto

  Vierna / Tribute to O.N.A

  Kręgielnia Grawitacja
  Chełmno, ul. Młyńska/7, +48 72 410 10 70

  19:00 Piątek, 17 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Vierna:
  Gdański zespoł rockowy założony w 2006 roku przez Wojciecha Buczyńskiego. Wiosną 2008 roku, utwor „Nie ma nas” zajmuje drugie miejsce na liście przebojow Radia Gdańsk w edycji „Przebojem na antenę”. W 2008 i 2009 roku zespoł występuje dwukrotnie na głownej scenie WOŚP-u w Gdańsku na Długim Targu.
  W 2009 roku utwor „Nie ma nas” kroluje przez kilka tygodni na liście przebojow rozgłośni Radia Kaszebe. W 2010 roku zespoł wydaje debiutancki album „Tango Życia”, ktory dał początek pierwszej trasie koncertowej zespołu.
  W marcu 2014 roku grupa rozpoczyna wspołpracę z nową wokalistką – Marion Jamickson (ex wokalistką zespołu Empire, połfinalistką 3 edycji programu Must Be The Music i ćwierćfinalistką eliminacji do Przystanku Woodstock 2013 w Olsztynie), ktora wprowadziła do zespołu mocny wokal growl i scream, przeplatany melodyjnymi wokalami. Po krotkim czasie wspołpraca z Marion zaowocowała trasą koncertową „Przebudzenie Tour”, obejmującą miasta na terenie całego kraju. Rok 2015 to intensywna praca nad kolejną płytą.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?