Wybierz region

Wybierz miasto

  Turmniej slowa

  OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
  Świecie, ul. Wojska Polskiego/139, +48 79 518 01 14

  10:00 Wtorek, 14 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Ośrodek kultury w Świeciu i Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają uczniow szkoł podstawowych oraz gimnazjalistow do udziału w trzeciej edycji Turnieju Słowa pn. „Słowo źrodłem inspiracji”. Konkurs realizowany jest w trzech formułach:

  Turniej Recytatorski
  Turniej Poezji Śpiewanej
  Turniej Ilustratorski

  Każda szkoła, ośrodek kultury, po przeprowadzeniu eliminacji wstępnych, może wytypować do udziału w konkursie powiatowym do 3 wykonawcow z każdej grupy wiekowej (kl. I–III, IV–VI i grupa gimnazjalna), osobno w każdej formie prezentacji (recytacja, poezja śpiewana i ilustracja).
  Eliminacje powiatowe Turnieju Recytatorskiego oraz Turnieju Poezji Śpiewanej odbędą się 14 kwietnia 2015 roku o godz. 10:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej OKSiR.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ