Wybierz region

Wybierz miasto

  Święto Papieru 2015

  Zamek Krzyżacki
  Świecie, ul. Zamkowa/1, +48 52 330 13 51

  20:00 Sobota, 13 czerwca

  • 0zł

  De Mono

  De Mono – polski zespoł pop rockowy. Powstał w 1984 i był popularny pod koniec lat 80. oraz w pierwszej połowie 90. XX wieku. Zespoł założony został przez gitarzystę Marka Kościkiewicza, basistę Piotra Kubiaczyka i perkusistę Dariusza Krupicza pod nazwą „Mono”.
  Trzy lata poźniej skrystalizował się skład - do zespołu, przemianowanego na „De Mono” dołączyli gitarzysta Jacek Perkowski, saksofonista Robert Chojnacki i wokalista Andrzej Krzywy. W 1989 ukazała się debiutancka płyta grupy Kochać inaczej, ktora zdobyła szereg nagrod i wyrożnień, a promujący ją utwor tytułowy stał się rodzimym klasykiem (przez ponad rok gościł na Liście przebojow Programu Trzeciego Polskiego Radia).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ