Wybierz region

Wybierz miasto

  Romantycy Lekkich Obyczajów ® Chełmno / Rock&Roll

  Rock & Roll Bar
  Chełmno, ul. Młyńska/7, +48 78 303 47 40

  20:00 Piątek, 17 marca

  Koncert zespołu Romantycy Lekkich Obyczajow w Chełmnie w klubie Rock'n'Roll Bar w ramach trasy #WszyscyJesteśmyRomantykami

  Romantycy Lekkich Obyczajow to alternatywny duet, ktory powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzycy mieszkają w Olsztynie.

  RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swoj debiutancki album o tytule "Lejdis&Dżentelmenels". Kilka miesięcy poźniej podpisali kontrakt z wytwornią S.P. Records. Singlem promującym płytę było "Poznajmy Się", najpopularniejszy do tej pory utwor RLO (na YT obejrzany ponad 1 milion razy)

  Mają na koncie 11 teledyskow do piosenek: "Moja Wieś", "Poznajmy Się", "Niby-Statek", "Lodziarka", "Nie Myśl O Mnie Źle", "Być Wolnym Słowem", "Ziemia Planeta Ludzi", "Gwiazdy Spadają", "Urodziny", "Miłość Na Odległość" i "Morfeusz".

  Drugi albumu zespołu o nazwie "Kosmos Dla Mas" został wydany w grudniu 2013 roku przez S.P. Records. Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu - alternatywny pop.

  W 2016 roku, po wygranych eliminacjach, zespoł stanął na deskach Przystanku Woodstock. Obecnie przygotowuje się do trasy koncertowej #WszyscyJesteśmyRomantykami oraz tworzy nowe utwory, ktore znajdą się na 3. płycie zespołu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?