Wybierz region

Wybierz miasto

  „Miasto na Własność. Rozdział Pierwszy: Wschód”wystawa Fotografii

  Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
  Świecie, ul. Wojska Polskiego/139, +48 52 562 73 70

  Od 7.02.2015 do 6.03.2015

  • Brak informacji o cenie

  Miasto na własność. Rozdział pierwszy: Wschod” to pierwsza z czterech części cyklu wystaw fotografii uliczno-reportażowej autorstwa Tomasza S. Pasiek. Całość jest fotograficznym podsumowaniem sześciu lat podroży autora i pięćdziesięciu odwiedzonych państw świata w ujęciu jedynie fotografii ulicznej.

  Cztery części cyklu (Wschod, Zachod, Połnoc i Południe) ukazują mechanizm symbiozy miast Europy, Afryki i Azji oraz ich mieszkańcow w ktorym rachunek korzyści nieczęsto bywa sprawiedliwy.

  Wystawa zagości na miesiąc w Cafe Kultura w Świeciu a następnie powędruje do innych miast Polski - Krakowa, Torunia, Warszawy, Piły i Bydgoszczy. Następnie powroci do Świecia latem wraz z drugą częścią cyklu pod tytułem „Zachod”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ