Wybierz region

Wybierz miasto

  Łydka Grubasa

  Rock & Roll Bar
  Chełmno, ul. Młyńska/7, +48 78 303 47 40

  21:00 Piątek, 22 września

  • 20zł

  Łydka Grubasa powraca! Silniejsza i mocniejsza niż kiedykolwiek! Z nowym albumem "O-dur C-bol", pełnym kompozycji w ich wyjątkowym stylu. Żonglerka słowem, dźwiękiem, abstrakcją, humorem i rockową energią w najlepszym wydaniu.
  Sami o sobie:
  Nasz zespoł to grupka ludzi parających się amatorskim muzykowaniem, ktorych jednoczy wybitne zamiłowanie do robienia sobie tzw. „jaj”. Tworzymy kawałki mniej lub bardziej ambitne, ale zawsze wesołe i mające wprawić nogę w samoczynne potupywanie.
  Jako, że jesteśmy fanami wszelakich gatunkow muzycznych, czerpiemy pełną garścią z dźwiękow wszelakich, dorzucając do tego to, co w nas siedzi, czyli rockową duszę, porąbane wymysły muzyczne i abstrakcyjny humor.
  Bardzo dalekie jest nam dążenie do „bycia artystą”, ponieważ jesteśmy na to za ciency. Bardzo blisko nam za to do grania kawałka mocnego rocka w humorystycznym wydaniu.
  Kapela tnie z małymi zmianami w składzie od roku 2002.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?