Wybierz region

Wybierz miasto

  Ladies Alternative Music Night

  Nowe Planty - Park - Ogród botaniczny
  Chełmno, ul. Studzienna/

  17:00 Piątek, 11 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Ladies Alternative Music Night
  11.08.2017, godz. 17.00 - 2.00
  Nowe Planty, Chełmno
  Wstęp bezpłatny


  11 sierpnia w ramach naszego festiwalu zapraszamy Was na Nowe Planty na Ladies Alternative Music Night. Trzy koncerty i dwa dj sety ciekawych artystek z naszego kraju na pewno zaspokoją muzyczny głod najbardziej wymagających słuchaczy. Przestrzeń parku zamienimy w magiczne miejsce wypełnione setkami światełek i dekoracji, dzięki ktorym choć na chwilkę będzicie mogli oderwać się od szarej rzeczywistości.
  Program:
  17.00-18.00 - Rosalie.
  18.30-20.00 - Dominika Barabas
  21.30-22.30 - Marcelina
  23.00-2.00 - Ane & Aksamit

  --------------------------------------------------------------------------
  Rosalie.
  Urodziła się w Berlinie ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu lat 80. i 90. z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Od 2015 roku coraz śmielej stawia kroki na polskiej scenie muzycznej, zaliczając występy m.in na festiwalach Spring Break i Open'er. Po kilku gościnnych udziałach (płyty Duita czy Abla, kompilacja FLIRTINI) przyszedł czas na debiutancką EP'kę ENUFF. Przy projekcie producencko wsparli ją MIN t, Lux Familiar, Jordah, PASZCZAK, Essex i Mentalcut. Dwa polskie teksty na ENUFF powstały we wspołpracy z dobrze znanym poznańskim songwriterem - Michałem Wiraszko. W ostatni czasie Rosalie. dołączyła do grona artystow związanych z Alkopoligamia.com, czego efektem jest najnowszy klip do utworu Pozwol
  W kwietniu na rynku pojawiła się wersja fizyczna EP'ki, wzbogacona o jeden premierowy utwor i dwa remiksy.
  Dominika Barabas
  Magnetyczna kosmitka - piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstow piosenek, tworczyni ekscentrycznych teledyskow i magicznych kreacji scenicznych. Od kilku lat wypełnia sale koncertowe od Bałtyku po Bieszczady, grając jak sama określa "kosmiton" - niepowtarzalny synth pop. Jednym razem hipnotyzuje hipsterskie tłumy na Festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu - innym, rozgrzewa emocje 11-tysięcznej publiczności Męskiego Grania w Żywcu. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt prestiżowych nagrod w dziedzinie kompozycji i wokalistyki, trzy autorskie płyty, oraz kilkadziesiąt piosenek umieszczonych na szeregu kompilacji płytowych. Albumy: - Cień (2009 Stowarzyszenie Ballada), - Zbior Porannych Bzdur (2013 Universal Music Polska), - Rustykalny Cyrk (2016 Polskie Radio) . Wybrane osiągnięcia: - I miejsce 44 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, - I miejsce w XV edycji Konkursu ?Pamiętajmy o Osieckiej?, - Grand Prix im. Jonasza Kofty 26. Międzynarodowego Festiwalu OPPA, - I nagroda Festiwalu Tworczości Wojciecha Młynarskiego.
  Marcelina
  Marcelina to wokalistka, autorka tekstow, kompozytorka. Na swoim koncie ma trzy autorskie płyty oraz wiele gościnnym udziałow (m.in. wspołpracę z Grubsonem, happysad czy Piotrem Roguckim). Nominowana była m.in. do najważniejszej polskiej nagrody - Fryderykow, występowała na najważniejszych Festiwalach w Polsce - dwukrotnie na Opener, a także Coke Live, Off Camera, na Głownej Scenie Przystanku Woodstock. Wystąpiła także w Londynie, Paryżu, Risoul, Les Sybelles, na Mauritiusie, a jesienią 2016 roku odbyła trasę koncertową w Japonii. W ubiegłym roku jako jedyna polska artystka wystąpiła na Głownej Scenie Orange Warsaw Festiwal u boku takich gwiazd jak Skunk Anansie, Lana del Ray i Die Antwoord. Otrzymała rownież nagrodę specjalną dla "Artysty w sieci" podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jest jedną z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia, a Jej koncerty u boku znakomitych muzykow (zespoł na co dzień wspołpracuje rownież z Anią Dąbrowską i Urszulą Dudziak) to niesamowita dawka energii stanowiąca gwarancję udanego wieczoru.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?