Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert „IX Paderewski Piano Akademy" w Inowrocławiu

  Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
  Chełmno, ul. Franciszkańska/8, +48 56 686 00 32

  18:00 Niedziela, 13 sierpnia

  • Wstęp wolny

  1
  IX Paderewski Piano Academy (6-20.08.2017) to tydzień prob młodych pianistow z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, kierowaną przez Przemysława Fiugajskiego i Jakuba Chrenowicza. To innowacyjna, jedyna tego typu inicjatywa edukacyjna na świecie, adresowana do uczestnikow międzynarodowych konkursow pianistycznych, ktorych IV etap to właśnie wykonanie koncertu fortepianowego wraz z orkiestrą. Ma na celu ogranie się artysty z zespołem symfonicznym. Szkoła umożliwia pracę ze światowej sławy pedagogami i autorytetami w świecie muzyki poważnej, dyrygentami i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną.
  Dzięki pracy przy organizacji Paderewski Piano Academy z Profesorami z rożnych Uniwersytetow i krajow (Bernd Goetzke, prof. Szokolay Balazs, Jan Jiracek von Arnim & Andrey Shibko ), wymieniane są doświadczenia w zakresie gry solowej, gry z orkiestrą i możliwości organizacji koncertow dla młodych pianistow. Efektywność pracy z Profesorami, Dyrygentem i Orkiestrą i praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności, uczestnicy sprawdzić mogą występując pod koniec kursu w koncercie otwartym dla publiczności.
  W roku 2017 uczestnikami są pianiści z Polski, Chin, USA, Kanady, Singapuru, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Izraela, Hiszpanii, Korei, Japonii, Rumunii i Tajwanu, w wieku11-28 lat.

  Serdecznie zapraszamy na koncerty otwarte dla publiczności:
  – 13 sierpnia 2017, godz. 18.00, Kościoł Farny pw. Wniebowzięcia NMP Chełmno, ul. Franciszkańska 8,

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?