Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert 30daysofline

  Cafe Kultura w Świeciu
  Świecie, ul. Wojska Polskiego/129, +48 52 562 73 92

  21:00 Niedziela, 5 kwietnia

  • 10zł

  Koncert 30daysofline

  duża scena Cafe Kultura

  Tego zespołu nie musimy specjalnie przedstawiać - to „nasi ludzie”, nasze zdolne „trzydziestki”. W zamian zamieszczamy kilka słow od nich samych:

  „Za nami 4 bite lata grania, kilkadziesiąt koncertow na terenie całej Polski. Wspomnień nie zabraknie nam nigdy, jednak w całej tej zabawie jedno miejsce ma dla nas najogromniejsze znaczenie! Świecie. Miasto, w ktorym kochamy grać. Miasto, ktore nigdy nie zawiodło i ktore kochamy całym trzydziestkowym serduchem.

  Dlatego mega mega mega mocno, chcemy Was zaprosić po raz kolejny na nasz koncert, ktory odbędzie się 5 kwietnia w Cafe Kultura. Będą lucasy george, będą lole van dammy, a jeżeli będziecie też Wy to na pewno nie zabraknie uśmiechu!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ