Wybierz region

Wybierz miasto

  JJ Band

  Cafe Kultura w Świeciu
  Świecie, ul. Wojska Polskiego/129, +48 52 562 73 92

  20:00 Sobota, 31 stycznia

  • 15zł

  JJ Band

  JJ Band to polska grupa bluesowa, powstała w sierpniu 2001. W tym miesiącu wokalista i gitarzysta grupy, Jacek Jaguś (od ktorego inicjałow pochodzi nazwa zespołu), wziął udział w warsztatach bluesowych Blues nad Bobrem w Bolesławcu, gdzie poznał harmonijkarza Bartka Łęczyckiego, ktoremu zaproponował udział we własnym projekcie.

  W 2002 zespoł wystąpił na kilku festiwalach bluesowych, zdobywając Grand Prix festiwalu Olsztyńskie Noce Bluesowe oraz Festiwalu Muzycznego im. Ryszarda Riedla w Tychach. W 2003 ukazała się debiutancka płyta zespołu Good Day For The Blues.

  Grupa wielokrotnie brała udział w szeregu głownych festiwali bluesowych w Polsce, takich jak m.in.: Rawa Blues Festival, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Festiwal Muzyczny im. Ryszarda Riedla, Jesień z Bluesem, Bluestracje, Blues nad Bobrem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ