Wybierz region

Wybierz miasto

  Harłoziński/Skupniewicz koncert

  Centralny Hotel
  Chełmno, ul. Dworcowa/85

  19:00 - 20:30 Piątek, 17 lutego

  • 100zł

  Jarek i Edyta Machel, duet Harłoziński/Skupniewicz oraz Czas Chełmna i Czas Świecia, zapraszają na koncert piosenki poetyckiej na rzecz Macieja Krzyżanowskiego (Nadzieja dla Macieja) .
  Wydarzenie wylicytowane zostało w ramach akcji charytatywnej przez Jarka i Edytę Machel - firma JARMA Watorowo.
  Koncert, to dowod na to, że kiedy trzeba, jesteśmy blisko - zdolni podarować swoj talent, energię, czas i pieniądze.
  W grudniu dowiedzieliśmy się, że brat dziennikarza Czasu Świecia jest chory. Konieczność przeszczepu szpiku i perspektywa długotrwałego leczenia od razu zmobilizowały najbliższych Macieja, do gromadzenia funduszy. W grupie Nadzieja dla Macieja, rozpoczęły się licytacje.
  Pojawił się pomysł tzw. domowek kulturalnych, czyli wydarzeń, ktore można będzie wylicytować i zorganizować w domu. Poźniej była myśl, że swoj talent mogliby wystawić na licytację Tomasz Harłoziński i Andrzej Skupniewicz. Kiedy odpowiedzieli, że zrobią to chętnie, ustaliliśmy kwotę wywoławczą 1 tys. zł.
  Od dawna znajomi, przyjaciele i żądni muzycznych wrażeń, pamiętając koncert z lata 2015 roku (z podworka przy Grudziądzkiej 25), pytali o kolejny.
  Licytaja okazała się dobrą okazją. Wylicytujemy koncert Tomasz Harłoziński, zanim ktoś inny nam wylicytuje - pomyślałam i zadeklarowałam, że za 1 tys. 100 zł., zorganizujemy koncert z wolnym wstępem dla wszystkich.
  Życie chciało, że po XVI Wielkim Chełmińskim Koncercie Kolęd 2017, spotkaliśmy się w restauracji Centralny Hotel z Jarkiem i Edytą Machel. Okazało się, że wszystkim nam zależy na kulturze, na muzyce, na spotykaniu się z przyjaciołmi, a dzielenie się tym co mamy, przychodzi nam łatwo.
  Dziękuję Harłoziński/Skupniewicz - za talent, dziękuję - Jarek i Edyta Machel - za mecenat nad wydarzeniem i wsparcie Macieja.
  17 lutego, to dobry wieczor na to, żeby się Chełmno spotkało ze Świeciem, na domowce kulturalnej w gościnnym Centralny Hotel w Chełmnie.
  Zapraszam Joanna Dolecka

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?