Wybierz region

Wybierz miasto

  Farben Lehre + Reszta Pokolenia

  Rock & Roll Bar
  Chełmno, ul. Młyńska/7, +48 78 303 47 40

  20:00 Sobota, 17 marca

  • 35zł

  17.03.2018 / sobota - godz. 20:00
  FARBEN LEHRE + RESZTA POKOLENIA

  FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", "Achtung 2012", "Projekt PUNK", "Trzy dekady", koncertowa kaseta "Samo życie", trzy oficjalne dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008", "Przystanek Woodstock 2013 - Projekt PUNK" oraz liczne kompilacje.

  Od wielu lat zespoł bardzo dużo koncertuje zarowno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertow, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołow. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głownych wykonawcow trasy koncertowej Punky Reggae live, ktora rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubow w większości dużych polskich miast i teraz, w 2018 roku - po kilka latach przerwy - ponownie powraca na polską mapę koncertową.

  Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Łącznie w samym 2016 roku kapela zagrała w 96 miastach i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksow. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słow stanowią probę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Matura" , "Spodnie z GS-u" czy "Terrorystan".

  SKŁAD:
  Wojciech Wojda – wokal, teksty
  Konrad Wojda – gitara, wokal
  Filip Grodzicki – gitara basowa
  Gerard Klawe – perkusja
  RESZTA POKOLENIA to płocki kwartet, gustujący w melodyjnych, rytmicznych klimatach punkowych-rockowych. Kapela regularnie koncertuje, grając przede wszystkim w klubach, ale nie unika rownież pojawiania sie na licznych festiwalach. Kapela z sukcesem występowała na takich imprezach jak; Ost-Rock Underground Fest 2012, Riff Master 2014”, Jarocin 2015, Rockowe Ogrodki, Summerfall Festiwal 2015, czy Rockowisko Hajnowka. W 2016 roku pojawili się na Scenie Viva Kultura Przystanku Woodstock, koncertowali rownież na Hey Ho! Ramona 2016 Festiwal czy Vege Punk Fest 2016 w Jaworze.

  W 2012 roku ukazał się debiutancki krążek, zatytułowany "Prawda". Po kilku roszadach personalnych i dużej aktywności koncertowej, pod koniec 2016 roku zespoł wydał swoją długą płytę, pt. "Reszta pokolenia", zarejestrowaną w płockim FL Studio, a wydaną przy wspołpracy GM Records.

  SKŁAD:
  Sławomir "Kuro" Kurek - gitara, śpiew
  Mateusz "Marat" Szwarc - gitara basowa, chorki
  Maciej "Sosen" Sosnowski - gitara
  Damian "Dymek" Marcinkowski - perkusja

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?