Wybierz region

Wybierz miasto

  Dwa Sławy w Chełmnie!

  Rock & Roll Bar
  Chełmno, ul. Młyńska/7, +48 78 303 47 40

  20:00 Sobota, 10 grudnia

  • 25zł

  10 grudnia zapraszamy wszystkich do Rock & Roll Bar na pierwszy koncert Dwa Sławy w Chełmnie. UHH!

  Łodzki duet, w skład ktorego wchodzą Rado Radosny oraz Jarosław Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix – postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły. aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

  2007 rok przynosi pierwszy efekt ich działalności w postaci płyty pt. „Dla sławy”. Zawarte na niej storytellingi Radosnego, zgrabnie położone na dźwiękach Astka, pozwoliły Sławom stać się zwycięzcami dwoch festiwali muzyki rapowanej (w Gdyni i Kętrzynie), oraz „wyrożnić się” w konkursie na Demo Roku 2008 Radia WuDoo.

  Rok 2011 stoi pod znakiem drugiej, „pełnoprawnej” płyty zespołu, zatytułowanej „Muzyka kozacka”. Po czterech latach autorskiego bezalbumia podział rol znow się zmienia – Radek na mikrofonie, Jarek na bitmaszynie. W 2014 roku formacja dała szereg koncertow w kraju m.in. na festiwalach Balony nad Krosnem 2014, Południowy Rytm 2014 oraz Hip Hop Na Żywca 2014.

  9 stycznia 2015 roku został wydany piąty album duetu zatytułowany „Ludzie sztosy”; gościnnie na płycie wystąpili m.in. raper Quebonafide oraz wokalistka Kasia Grzesiek. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży ponownie dzięki Embryo Nagrania. Album do 7. miejsca listy najpopularniejszych płyt w Polsce (OLiS).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?