Wybierz region

Wybierz miasto

  Cykl koncertów poświęconych Janowi Pawłowi II:Kuba Stankiewicz – Kochanowski – Pieśni

  Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
  Chełmno, ul. Franciszkańska/8, +48 56 686 00 32

  19:00 Piątek, 20 października

  • Wstęp wolny

  W związku z ustanowieniem Jana Pawła II patronem wojewodztwa kujawsko-pomorskiego Teatr Muzyczny zaprasza na cykl koncertow, poświęconych polskiemu Papieżowi. Ideą przewodnią cyklu i kierunkowskazem w doborze prezentowanych utworow były zamiłowania muzyczno-literackie Karola Wojtyły. Koncerty odbędą się we Włocławku, Chełmnie oraz Toruniu.
  Cykl koncertow poświęconych Janowi Pawłowi II:

  20 października, g. 19:00, Kościoł Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Chełmnie (ul. Franciszkańska 8) – Kuba Stankiewicz – Kochanowski – Pieśni

  Autorski program złożony z pieśni Jana Kochanowskiego (księgi pierwsze i wtore), do ktorych muzykę napisał wybitny polski pianista jazzowy Kuba Stankiewicz. Dwa koncerty, w Chełmnie i Toruniu, to polska prapremiera tego przedsięwzięcia.

  Wykonawcy:
  Jacek Kotlarski – wokal
  Kuba Stankiewicz – fortepian
  Maciej Sikała – saksofony
  Wojciech Pulcyn – kontrabas
  Sebastian Frankiewicz – perkusja
  Zapraszamy! Przy okazji wydarzeń związanych z Janem Pawłem II informujemy, iż Teatr Muzyczny rozpoczął przygotowania do spektaklu opartego na sztuce Karola Wojtyły pt. „Przed sklepem jubilera”. Reżyserem spektaklu będzie Jakub Kornacki, a premiera planowana jest na październik 2018 roku.

  Zapraszamy do Teatru Muzycznego!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?