Wybierz region

Wybierz miasto

  Chełmno - Finałowy cykl imprez

  Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  Chełmno, ul. Rynek/28, +48 56 686 16 41

  11:00 - 20:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Sztab WOŚP Chełmno zaprasza w samo południe na płytę Rynku, gdzie przewidziano występy zespołow muzycznych, "licytacje" okolicznościowych złotych i srebrnych serduszek oraz obrazow, degustację grochowki i bigosu, przejażdżki konne, pokazy walk rycerskich, prezentacje chełmińskich szkoł i wiele innych atrakcji.
  W szpitalu w godz. 11.00 - 14.00 można będzie zbadać m.in. poziom ciśnienia, glukozy, choroby płuc i szyjki macicy.
  W godz. 11.00 - 12.30 odbędzie się bieg uliczny pod nazwą "Idziemy i biegniemy w Chełmnie - policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" na trasie: Brama Grudziądzka - płyta Rynku.
  W godzinach popołudniowych (16.30 - 20.00) miłośnicy „mocnego uderzenia” uczestniczyć będą w koncercie rockowym w KLUBIE „KRĘGIELNIA”, gdzie zagrają grupy: „CORR” z Inowrocławia, „MEGARAŻ” z Grudziądza i "NARWANI" z Chełmna.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?