Wybierz region

Wybierz miasto

  Boys

  Arena Club Kokocko
  Kokocko, ul. Kokocko/

  21:00 Sobota, 5 marca

  • 25zł

  Boys:
  Polski zespoł muzyczny (boysband) disco polo istniejący od 1991 roku. Zespoł Boys został założony w Prostkach koło Ełku. Mimo wyjątkowo dużej, jak na tamten okres, konkurencji to właśnie formacji BOYS udaje się wydać pod flagą firmy fonograficznej Blue Star pierwszy materiał pt.: „Dziewczyna z marzeń“. Płytę promował singiel "Przypomnij mi", do ktorego zespoł nakręcił teledysk pod koniec 2013 roku. Na festiwalu w Ostrodzie zespoł zaprezentował licznie zebranej publiczności piosenkę pt. "Przemyśl swoj wybor malutka", ktora od razu przypadła do gustu i zaraz po pojawieniu się jej w tv okupowała pierwsze miejsca list przebojow. Na płycie znajduje się rownież przepiękna ballada wykonana wspolnie z zespołem CLASSIC. Słowa do tej piosenki napisał Marek Dutkiewicz.
  W sumie zespoł "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia. Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ow. Największym zaskoczeniem dla krytykow stał się materiał: „BOYS na Rockowo", wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?