Wybierz region

Wybierz miasto

  Biesiadny Piknik Rodzinny w Dolinie Dolnej Wisły

  Ośrodek wypoczynkowo - kolonijny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci nad Jeziorem Starogrodzkim
  Chełmno, ul. gen.Jastrzębskiego/5

  Niedziela, 23 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Zabawę zaczynamy już od godz. 15.00, gdzie po programie dla dzieci, rozpocznie się prezentacja amatorskich zespołow muzycznych, ktore rywalizować będą o „Grand Prix – Mikrofon Burmistrza Miasta Chełmna” w ramach Przeglądu Zespołow Grających Muzykę Do Tańca „Zatańczmy Razem w Mieście Zakochanych”.
  Gościnnie w programie pt. „Biesiada Polska – Podroż z Przebojami” wystąpi znana gwiazda polskiej muzyki dance – zespoł „Yagooar”. We wspołpracy z Lokalną Grupą Działania „Vistula” na terenie imprezy uruchomione zostaną rozmaite stoiska z wyrobami regionalnymi, połączone z ich degustacją oraz pracami tworcow ludowych. Stoiska mają być w stylu średniowiecznym , w tym drewniane płoty, gliniane garnki, stare naczynia, swojskie jadło typu: placki ziemniaczane, ziemniaki z parnika z olejem z Kałdusa, miody, swojskie ciasta, powidła śliwkowe, zupa żurek, ziemniaczanka/zalewajka, chleb swojski ze smalcem, pierogi oraz rękodzieło – biżuteria i być może gliniane garnki oraz atrakcja dla dzieci – mini wesołe miasteczko. W trakcie imprezy odbywać się będzie akcja pt. „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje” z pokazem i nauką pierwszej pomocy, pokazem Państwowej Straży Pożarnej, policji i konkursami z nagrodami dla najmłodszych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?