Wybierz region

Wybierz miasto

  Akcent

  Arena Club Kokocko
  Kokocko, ul. Kokocko/

  23:45 Piątek, 29 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Akcent:
  Polska grupa muzyczna wykonująca disco polo, założona w Bielsku Podlaskim. Grupa istnieje od 1989 roku. Przez 10 lat (z przerwą w latach 1991-1993) jej skład tworzyli: obdarzony charakterystyczną barwą głosu Zenon Martyniuk oraz klawiszowiec Mariusz Anikiej. W 1999 roku grupę opuścił Mariusz Anikiej. Od tego czasu Zenon Martyniuk występował z Arturem Kirpszą, a od 2003 roku nowym partnerem scenicznym Zenona jest Ryszard Warot.
  Najnowsze osiągnięcia grupy Akcent:
  -Nagroda publiczności za utwor "Tańcząca w deszczu" - Ostroda 2013
  - Nagroda specjalna od Disco Polo Hit Wszechczasow . Siedem utworow znalazło się w 30 . Moja Gwiazda, Dziewczyna z klubu disco, Pszczołka Maja, Psotny wiatr, Życie to są chwile , Krolowa nocy, Pada Deszcz - Ostroda 2013
  - Nagroda publiczności za utwor "Przez Twe oczy zielone" - Ostroda 2014
  - Głowna nagroda za Teledysk wszechczasow do utworu "Przez Twe oczy zielone" -nagroda wręczona na XX Ogolnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostrodzie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?