5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 6. kolejki [18-19 września 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 6. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 6. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Wyniki meczów 6. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w dniach 18-19 września 2021 roku. Strzelcy.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 6. kolejka

Sobota 18 września
Mustang Ostaszewo - Sokół Radomin 1:1 (0:0)
Informuje: Wacław Trawiński
Koniec - 1:1
GOOOL 90 min - Maciej Dudek 1:1
GOOOL 72 min - Marcin Jóźwiak 0:1
55 min - 0:0
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
(10:30) - Daniel Błaszczyk

Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 1:1 (1:1)
Koniec - 1:1
82 min - 1:1
77 min - gospodarze w osłabieniu po czerwonej kartce Alberta Maciejewskiego
60 min - 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 45 min - Mateusz Korecki 1:1
GOOOL 24 min - Krystian Szypczyński 0:1. Po 462 minutach bez straty gola bramkarz Polonii pokonany
(11:00) - Rafał Podlewski

Wojownik Wabcz - Elana II Toruń 0:3 (0:1)
Koniec - 0:3
GOOOL 85 min - Kacper Kowalski 0:3
GOOOL 78 min -Jóźwicki 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 6 min - Kacper Jóźwicki 0:1
(11:00) - Piotr Siewierski

Victoria Czernikowo - Start Warlubie 2:4 (1:1)
Informuje: Leszek Jurkiewicz
Koniec - 2:4
GOOOL 89 min - Kamil Kowalski - 2:4
GOOOL 79 min - Bollin 1:4
GOOOL 65 min - Dominik Armatowski 1:3
GOOOL 54 min - Bollin 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 21 min - Mateusz Wróblewski 1:1
GOOOL 13 min -Jakub Bollin 0:1
(13:00) - Szymon Lewandowski

Victoria Lisewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:2 (0:0)
Informuje: Grażyna Majewska
Koniec - 0:2
GOOOL 80 min - Bartosz Burkiewicz 0:2
73 min - Maciej Kaczmarek 0:1
60 min - 0:0
Przerwa - 0:0
15 min - 0:0
(14:00) - Gerard Gólcz

LKS Dąbrowa Chełmińska - Promień Kowalewo Pomorskie 1:3 (1:1)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 1:3
GOOOL 65 min - Mikołaj Detyna, karny 1:3
GOOOL 55 min - Paweł Bartoszyński 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 45 min - Jakub Kawula 1:1
43 min - 1;0
21 min - 1:0
GOOOL 13 min - Mateusz Gierlicki 1:0
(15:00) - Mateusz Onysk

Pomorzanin Serock - Victoria Koronowo 2:5 (1:2)
Informuje: Paweł Ratkowski
Koniec - 2:5
GOOOL 82 - Kamil Bagniewski 2:5
GOOOL 71 min - Patryk Zieliński 1:5
GOOOL 70 min - A. Zieliński 1:4
GOOOL 48 min - A. Zieliński 1:3
Przerwa - 1:2
GOOOL 26 min - Aleksander Zieliński 1:2
GOOOL 9 min - Szymon Grudziński 1:1
GOOOL 8 min - Radosław Mik 1:0
(15:00) - Dariusz Karolczak

Niedziela 19 września
Rawys Raciąż - Unia Wąbrzeźno 1:0 (1:0)
Informuje: Dariusz Hoffmann
Koniec - 1:0
60 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 38 min - Dominik Rybacki 1:0
35 min - 0:0
15 min - 0:0
(15:00) - Sławomir Radzik

Tabela po 6. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana II Toruń 6 13 11-3
2. Olimpia II Grudziądz 6 13 13-6
3. Promień Kowalewo 6 13 14-11
4. Polonia Bydgoszcz 6 12 7-2
5. Victoria Koronowo 6 10 15-9
6. Mustang Ostaszewo 6 10 9-7
7. Start Warlubie 6 10 10-9
8. Sokół Radomin 6 8 14-10
9. Victoria Czernikowo 6 8 7-6
10. Pomorzanin Serock 6 7 9-11
11. Rawys Raciąż 6 7 10-14
12. Victoria Lisewo 6 7 10-15
13. Wojownik Wabcz 6 6 7-11
14. LKS Dąbrowa 6 4 6-11
15. Krajna Sępólno 6 3 7-13
16. Unia Wąbrzeźno 6 3 6-16

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 6. kolejka

Sobota 18 września
Tłuchovia Tłuchowo - Noteć Inowrocław 4:1 (2:1)
90, koniec - 4:1, Tłuchowia z kompletem punktów liderem grupy
GOOOL 80 min - Kieplin 4:1. Najskuteczniejszy strzelec ligi okręgowej ma już na koncie 13. trafień
GOOOL 68 min - Jakub Woliński 3:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 42 min - Kieplin, głową 2:1
GOOOL 33 min - Dawid Kieplin, karny 1:1
GOOOL 30 min - Adrian Turowski 0:1
25 min - 0:0
15 min - 0:0
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Zbigniew Dorsz
(11:00) - Mateusz Tybińkowski

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Gopło Kruszwica 0:4 (0:3)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 0:4
GOOOL 55 min - Kurtysiak 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 28 min - Michał Kruszczyński 0:3
GOOOL 21 min - Mikołaj Myśliwy 0:2
GOOOL 13 min - Mateusz Kurtysiak, karny 0:1
(11:00) - Sebastian Szubski

GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek 0:3 (0:1)
Informują: Dariusz Janik oraz Roman Śmieszny
Koniec - 0:3
GOOOL 78 min - Daniel Szczęsny 0:3
GOOOL 74 min - Radosław Czułkowski, karny 0:2
63 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 45 min - Marcin Majchrzak 0:1
30 min - 0:0
13 min - 0:0
(15:30) - Piotr/Marcin Drogowski

Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Kołodziejewo 6:0 (3:0)
Informują: Jacek Koncikowski oraz Paweł Krok
Koniec - 6:0
GOOOL 82 min - Patryk Klimek 6:0
GOOOL 69 min- P. Burdyka 5:0
GOOOL 55 min - P. Burdyka 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 44 min - Kamil Ambrożewicz 3:0
GOOOL 43 min - Przemysław Burdyka 2:0
GOOOL 23 min - Mariusz Jaśkiewicz 1:0
17 min - czerwona kartka dla Marcina Gołaty (faul taktyczny). Goście w osłabieniu
(15:00) - Piotr/Marcin Drogowski

Niedziela 19 września
LTP Lubanie - Łokietek Brześć Kujawski 2:2 (0:2)
Informują: Marcin Zapiec oraz Marietta Niewiadomska
Koniec - 2:2
GOOOL 80 min - Damian Piernikowski 2:2
GOOOL 75 min - Łukasz Kmieć 1:2
61 min - 0:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 20 min - Dawid Marciniak 0:2
GOOOL 19 min - Michał Skonieczny 0:1
15 min - 0:0
(13:00) - Maciej Gebler

Kujawiak Kowal - Noteć Łabiszyn 3:4 (2:0)

W zielonym stroju piłkę główkuje napastnik Kujawiaka Kowal - Bartosz Śmigiel

Kujawiak Lumac Kowal - Noteć Łabiszyn 3:4 w 6. kolejce 5. li...

Informuje: Jerzy Zapiec
Koniec - 3:4
GOOOL 90+3 - Bartosz Śmigiel 3:4
GOOOL 88 min - Ziółkowski 2:4. W ten sposób wyrównał rekord sezonu Kieplina z 1. kolejki
GOOOL 68 min - Ziółkowski 2:3
60 min - 2:2
GOOOL 49 min - Ziółkowski 2:2
GOOOL 47 min - Piotr Ziółkowski 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOL 35 min - Łukasz Grube, karny 2:0
20 min - 1:0
GOOOL 50 sekunda meczu - Alan Czerwiński 1:0. To najszybciej zdobyty, jak dotychczas, gol w tej grupie
(16:00) - Dariusz Orzechowski

Pogoń II Mogilno - Mień Lipno 2:1 (2:1)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Rafał Wiśniewski
Koniec - 2:1
80 min - 2:1
60 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 36 min - Karol Kopliński 2:1
GOOOL 32 min - Bartosz Lewicki, karny 1:1
28 min - 1:0
GOOOL 13 min - Szymon Rutkowski 1:0
(17:00) - Dawid Kosmal

Tabela po 6. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Tłuchowia 6 18 30-9
2. Lubienianka Polcalc 6 15 19-5
3. Łokietek Brześć 6 13 10-8
4. Noteć Łabiszyn 6 12 16-10
5. Kujawiak K. 6 11 13-8
6. Gopło Kruszwica 6 10 15-7
7. Pogoń II Mogilno 6 10 12-11
8. Piast Kołodziejewo 6 9 16-15
9. Wisła Dobrzyń 6 9 13-12
10 Noteć Inowrocław 6 9 9-10
11. Kujawiak Instalnova 5 7 11-18
12. Sadownik Waganiec 5 4 9-13
13. LTP Lubanie 6 4 10-20
14. Zdrój Ciechocinek 6 3 7-17

15. Mień Lipno 6 3 10-21

16. GKS Baruchowo 6 0 1-17

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 po 5. kolejce

6 - Paweł Jachowski (Sokół);
5 - Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Piotr Marcinkowski (Sokół); Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Maciej Dudek (Mustang); Maciej Łuszczyński (Promień); Dominik Rybacki (Rawys);
3 - Łukasz Sikorski (Elana II); Maciej Kaczmarek (Kraina); Jakub Lewandowski (Start); Szymon Grudziński (Victoria K.);
2 - Michał Szczyrba (Elana II); Mateusz Gierlicki (LKS); Jakub Weiszewski (Mustang); Szymon Doba (Olimpia II); Kacper Czesiński (Polonia); Mateusz Płóciennik, Marcin Szulc (Pomorzanin); Bartłomiej Kosiński (Unia); Paweł Górzyński, Patryk Zieliński (Victoria K.); Jakub Górski, Szymon Marks (Victoria L.); Łukasz Filarski, Filip Flis, Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Patryk Grychtolik, Kacper Jarzec, Dawid Wiwatowski (Elana II); Bartosz Burkiewicz. Henryk Grajczyk, Łukasz Kozina, Sławomir Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski, Jakub Lipowski, Bartosz Wesołowski (LKS); Radzisław Ankierski, Sebastian Kobus (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Filip Okraska, Jakub Szczepaniak, Mateusz Zielecki (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Michał Kozłowski, Jakub Kościecha, Patryk Podolski, Robert Sawicki (Polonia); Kamil Komada, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Paweł Bartoszyński, Mikołaj Detyna, Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski (Promień); Miłosz Perełka, Marcin Tarka (Promień); Miłosz Brzeziński, Tobiasz Mocek, Piotr Nalewaj, Adrian Pieczka, Mateusz Pril (Rawys); Przemysław Jachowski, Jan Luks (Sokół); Patryk Bączkowski, Jakub Bollin, Jarosław Górski (Start); Jakub Godlewski, Marcin Gołąb, Bartosz Goszka, Mikołaj Wojdak (Unia); Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski, Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Jakub Kulpa, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Dominik Taglewski (Victoria L.); Andrzej Pawlicki (Wojownik);

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2, po 5. kolejce

10 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
7 - Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
5 - Kamil Koronowski (Noteć Ł.); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
4 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Przemysław Burdyka (Lubienianka);
3 - Michał Kruszczyński (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Piotr Szczęsny (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Piotr Kędziora, Jakub Pribe (Piast); Maciej Śmigielski (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański, Kamil Nowicki (Tłuchowia);
2 - Kacper Lewandowski (Gopło); Łukasz Grube, Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Piotr Gląba, Lucjan Jaroszewski, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Łukasz Różański (LTP); Kamil Ambrożewicz, Mariusz Jaśkiewicz (Lubianianka); Dawid Marciniak (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Kamil Madejczyk (Noteć I.); Marcin Słowiński, Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata, Marcin Dolecki, Alan Jędrzejczak, Bartosz Palmowski (Piast); Piotr Mroziński (Pogoń II); Michał Łęszczak (Sadownik); Łukasz Olewiński (Wisła);
1 - Michał Rosiak (GKS); Oleksander Lytviak, Patryk Nowacki (Gopło); Konrad Błaszczyk, Daniel Komorowski, Dawid Ormiński, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Patryk Cichocki, Alan Czerwiński, Filip Kalinowski (Kujawiak K.); Łukasz Kranc, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski (Lubienianka); Billy Abbott, Erwin Mętlewicz, Michał Skonieczny (Łokietek); Kamil Gołębiewski, Daniel Jankowski, Przemysław Kowalski, Patryk Krasucki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Oskar Raczkowski, Kamil Skonieczka (Noteć Ł.); Damian Łozowicz, Piotr Pacia (Piast); Adrian Kozłowski, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Przemysław Kuliński (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski, Jakub Woliński (Tłuchowia); Mateusz Białoskórski, Adrian Nowak, Patryk Olewiński, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Radosław Czułkowski, Krysytian Kajak, Marcin Majchrzak, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem;

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 6. kolejki [18-19 września 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie