BASKET KUJAWIAK KRUSZYN – BASKET FABIANKI 58:72 (15-13,7-18,18-14,18-27)
KRUSZYN: Rybka 4, Wisniewski 4, Jaroszewski K. 10, Sochacki 6, Witwicki J. 1, Ozimiński 20(1), Podgórski 2, Szałek 0, Świeciak 11(1). Tr. Wojciech Pietrzak
FABIANKI: Wiśniewski 5, Nowakowski 3, Bosak 3(1), Religa 1, Szortyka 21(4), Podralski M. 6, Podralski K. 19(1), Jędrzejczak 0, Szprengel 5(1), Jankowski M. 2, Tokarski 7(1), tr. Grzegorz Wudecki
ZS CKR KOWAL – WLOCLAWEK.INFO.PL 71:91 (13-18,18-24,19-32,21-17)
KOWAL: Wyborski T. 5, Grzybek B. 22(6), Wyborski B. 2, Miklaszewski 6, Nencki 2, Waliszewski 11(1), Grzybek M. 0, Miziołek 23, Szymczak 0. Tr. Dawid Miklaszewski
INFO: Koprowski 0, Pawłowski 17, Korpalski 2, Drzewiecki 0, Safandowski 9(3), Piekarski 12(1), Danielak 33(6), Cichorski 18(3). Tr. Bartłomiej Rędzikowski
DELECTA – ARKADIA NIERUCHOMOŚCI 50:108 (7-24,9-25,13-31,21-28)
DELECTA: Tucholski 10(2), Sulkowski 2, Sieciński 9(1), Czarnecki 0, Waśko 4, Makowski 18(2), Markowski 5(1), Maciejewski 0, Jankowski 2. Tr. Krzysztof Czarnecki
ARKADIA: Bartoszyński 11(3), Marciniak 11, Karólewski 8, Saługa 13, Wronkowski 9(1), Kwiatkowski 0, Michalak 19(1), Nowakowski 20(4), Maciejewski 11(3), Okoński 3(1), Królikowski 3(1). Tr. Piotr Karólewski
POWER LIS/NARMET – MEDIKOR 58:92 (15-14,19-23,13-25,11-30)
POWER: Płocki J. 0, Brzeziński 17, Orzelski 2, Więckiewicz 2, Mejer 2, Kauwa 3, Wojciechowski R. 8, Walczak 10, Płocki K.0, Ochmański 0, Urlich 2, Sobczak 12(2), tr. Mariusz Lewandowski
MEDIKOR: Kornatka 23(2), Jędrzejewski 18(1), Wawrzeńczak 3, Majchrzak 2, Różanowski J. 0, Kręcicki 7(1), Brzeziński 6, Różanowski M. 0, Ciesielski 19(2), grabowski 6(1), Krzysztoforski 3(1), Wójcik 4, Jaroszewski M. 1, tr. Jakub Jaroszewski
MASPOL D&R – GRONEKO 75:83 (17-21,22-18,18-24,18-20)
MASPOL: Czernielewski 8(1),Łukowski 4, Wiliński 4, Kłosowski 6, Kujawa 26, Szlaskiewicz 12, Wójcik 10, Raczyński 9. Tr. Łukasz Szląskiewicz
GRONEKO: Żbikowski 13(3), Radaczewski 9(1), Hybiński 5(1), Pawlata 13(1), wawrzonkowski 11, Stojak 3(1), Kuliński 8, Kwiatkowski 2, Witkowski 19(1). Tr. Paweł Pawlata
Mecze sędziowali: Bartłomiej Chodorowski, Marek Łukasik, Grzegorz Szepczyński, Kamil Ciesielski, Miłosz Markowski, Jakub Witwicki
Tabela 20. edycji WLKA Włocławek po 5. kolejce
- WLOCLAWEK.INFO.PL 5 10 466-298
- MEDIKORMEDIKOR 5 10 409-300
- ARKADIA NIERUCHOMOŚCI 5 9 419-256
- BASKET FABIANKI 5 8 372-341
- POWER LIS/NARMET 4 7 287-278
- ZS CKR KOWAL 5 7 361-382
- BASKET KUJAWIAK KRUSZYN 4 6 270-267
- AUTO SERWIS RADEK 4 6 280-299
- DELECTA 5 6 314-378
- GRONEKO 5 6 317-423
- MASPOL D&R 5 5 315-389
- UKS FENIKS/RESTAURACJA POLSKA 4 4 194-393
SOBOTA 07.01.2023
GODZ. 16.00 ARKADIA NIERUCHOMOŚCI – WLOCLAWEK.INFO.PL
NIEDZIELA 08.01.2023
GODZ. 9.00 BASKET FABIANKI – DELECTA
10.20 MEDIKOR – ZS CKR KOWAL
11.40 GRONEGO – AUTOSERWIS RADEK/OPEN PARTNER
13:00 KUJAWIAK KRUSZYN - MASPOL D&R
ŚRODA 11.01.2023
GODZ. 19.40 UKS FENIKS/RESTAURACJA POLSKA – POWER LIS/NARMET
Od stycznia 2023 mecze z udziałem UKS Feniks/Restauracja Polska rozgrywane będą w środy po rozegranej kolejce.
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?